Spływ kajakowy doliną Sanu

trasa spływuPogoda dopisała, humory także, więc nic nie stało na przeszkodzie aby w słoneczny poranek 16.06.2021 wyruszyć w teren zdobywać nowe umiejętności i doświadczenie. Gdzie? Na trasie Sanok- Tyrawa Solna. Po przyswojeniu wszelkich zasad bezpieczeństwa i zapoznaniu się z instrukcją używania wioseł oraz kajaka ubraliśmy kamizelki ratunkowe i umieściliśmy swoje dwu- i trzyosobówki w wodach Sanu. I zaczęło się. Okazało się, że teoria szybciej wchodzi do głowy niż praktyka, a kajaki i wiosła wcale nie chciały robić tego, czego się po nich można było spodziewać po wcześniejszym wprowadzeniu.

15 14 8 13 9 11

10 2 3 5 6 0

   Początkowo mieliśmy więc wiele okazji, aby zaprzyjaźnić się z wodą, gdyż kajaki nie płynęły w tym właściwym kierunku i osiadały na mieliźnie. Nie zrażało nas to do dalszych prób i oswajania sprzętu.Po jakimś czasie wszystkim udało się obrócić kajaki w odpowiednią stronę i dalej już z zaangażowaniem doskonalić swoje umiejętności. Podziwialiśmy piękną przyrodę, dolina Sanu zachwycała nas na całej trasie spływu. Po drodze mieliśmy okazję wspierać się nawzajem, integrować z wszystkimi uczestnikami spływu, pałaszować zapasy zamknięte szczelnie z obawy przed zamoczeniem i zrobić sporo fotek. I cóż, podobało nam się. Zachęcamy aby porzucić obawy przed kajakami i wybrać dogodną dla siebie trasę spływu bo tak blisko mamy tak fantastyczne możliwości. Nie szukajmy daleko, doceńmy swoją Małą Ojczyznę z jej całym urokiem.

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.