Ogólnopolski Konkurs „Mistrzowie i patrioci”

Znalezione obrazy dla zapytania mistrzowie i patrioci Pięcioro naszych uczniów aplikuje do elitarnego grona zwycięzców w Ogólnopolskim Konkursie „Mistrzowie i Patrioci”, objętym Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości.

Marta Szyca, Maria Basarab, Sandra Gustak, Olek Redman oraz Martyna Niżnik to grupa naszych uczniów, którzy aplikują do elitarnego grona zwycięzców w Ogólnopolskim Konkursie „Mistrzowie i Patrioci”, objętym Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu samodzielnej pracę na jeden z wybranych tematów dotyczący wybitnych postaci polskiego sportu, które odznaczyły się szczególnymi zasługami dla kraju w czasie II wojny światowej. Konkurs organizowany jest przez Fundację Instytut Łukasiewicza w ramach projektu współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni podczas uroczystej gali w Pałacu Prezydenckim. Za wszystkich uczestników trzymamy kciuki i życzymy powodzenia. Opiekę merytoryczną nad młodzieżą sprawowali: Janusz Rudy, Joanna Albigowska oraz Agnieszka Kutiak.