Jakość i wiedza w promocji żywności

48325 listopada 2019 roku klasy 2ż i 3ż wybrały się na wycieczkę szkolną do Warszawy. Celem wyjazdu był udział w warsztatach i seminarium realizacji projektu „Polska wołowina wraca na stoły”.  Przez 3 dni uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wykładach profesorów z różnych uczelni wyższych. W pierwszy dzień wycieczki rozpoczęliśmy seminarium, następnie udaliśmy się na zorganizowane zwiedzanie Warszawy, gdzie zobaczyliśmy Stare Miasto, Zamek Królewski, pomnik Warszawskiej Syrenki oraz Pałac Kultury i Nauki. Wycieczka zakończyła się wizytą w galerii Złote Tarasy. Kolejny dzień zaczęliśmy wykładami na temat współczesnych trendów w technologii żywności, rynku wołowiny w Polsce i UE, odpowiedzieliśmy na pytanie: ,,Jak rozwijać siebie i budować dobro społeczne?.

078 199 140 414 212

Po południu braliśmy udział w zajęciach warsztatowych na temat: ,,Wołowina w handlu, gastronomii i kuchni” Czytaj dalej

III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Siatkowej

Znalezione obrazy dla zapytania piłka siatkowa Kolejny sukces sportowy odnotowały oraz miłą niespodziankę sprawiły nam dziewczęta, zdobywając III miejsce w Powiatowej Licealiadzie Szkół Ponadpodstawowych w Piłce Siatkowej.

Zawody odbyły się w dniach 5-6 grudnia w hali sportowej I LO w Sanoku. Dzień wcześniej o zwycięstwo walczyli chłopcy. Mimo dobrych spotkań i woli walki chłopcy swoje zawody zakończyli w fazie grupowej. Opiekunom oraz ich podopiecznym dziękujemy za udział w turnieju, a dziewczętom składamy dodatkowe gratulacje  za zajęcie dobrego miejsca w ogólnej klasyfikacji. Opiekę nad drużynami sprawowali, dziewczęta: Anna Dalska – Kindlarska, chłopcy: Paweł Bieganowski.