Liga lekkoatletyczna szkół ponadgimnazjalnych

Znalezione obrazy dla zapytania: stadion lekkoatletyczny w sanopku  Znamy już wyniki klasyfikacji końcowej drużynowej startu naszych uczniów w lidze lekkoatletycznej szkół ponadgimnazjalnych. W kategorii dziewcząt spośród szkół powiatu sanockiego zajęliśmy trzecie miejsce, w rejonie piąte. W kategorii chłopców zostaliśmy sklasyfikowani na czwartym miejscu, w rejonie na piątym. Program imprezy obejmował: biegi krótkie, biegi długie, skok w dal, pchnięcie kulą, rzut dyskiem i oszczepem oraz sztafetę 4 x 100 m. Zawody odbyły się 25 września 2019 r. na stadionie lekkoatletycznym MOSiR w Sanoku. Opiekę na uczniami sprawowali Pan Paweł Bieganowski oraz Pani Anna Dalska – Kindlarska. Młodzieży serdecznie dziękujemy za udział w zawodach i godne reprezentowanie szkoły.