„Tak niedawno żeśmy się spotkali, a już pożegnania nadszedł czas…”

DSCN2610DSCN2611DSCN2612DSCN2613DSCN261923DSCN2627DSCN2630DSCN2623DSCN2625DSCN2634DSCN2631DSCN2632DSCN2639DSCN2643W piątek 26 kwietnia pożegnaliśmy uczniów klas maturalnych. Akademię rozpoczęła dyrektor Maria Pospolitak, która powitała młodzież, grono pedagogiczne oraz przybyłych rodziców uczniów. Następnie wraz z wychowawcami wręczyła świadectwa, nagrody książkowe dla abiturientów z najwyższą średnią oraz listy gratulacyjne dla rodziców uczniów. Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali: Kamil Bartkowski, Tomasz KorneckiKinga Świerad z klasy 4a, Monika BiałeckaDamian Kopczyk z klasy 4l oraz Sabina Stach z klasy 4ż. Jak co roku wręczono nagrody uczniom, którzy byli honorowymi dawcami krwi, wolontariuszami, reprezentowali szkołę w sporcie, pracowali w szkolnym zespole muzycznym oraz w poczcie sztandarowym. Stowarzyszenie „Sanocki Ekonomik” ufundowało nagrody dla uczniów, którzy najlepiej zdali egzaminy zawodowe: Kingi Świerad z klasy 4a, Mateusza Czopora z klasy 4l, Joanny Szymańskiej z klasy 4h oraz Anny Ziemlewicz z klasy 4ż. W imieniu wychowawców życzenia maturzystom złożył p. Jacek Kosztołowicz. Podziękowania w imieniu abiturientów przekazał Damian Kopczyk. Część artystyczną, słodki poczęstunek oraz pamiątki dla maturzystów przygotowali uczniowie klas pierwszych z wychowawcami. Uroczystość zakończył występ szkolnego zespołu muzycznego, któremu na gitarze towarzyszył absolwent Paweł Starzewski.

Otagowany , .Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.