Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Ponadgimnazjalnych

5 kwietnia już po raz jedenasty odbył się Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Ponadgimnazjalnych, organizowany przez PWSZ w Krośnie. Biorą w nim udział najlepsi uczniowie z języka angielskiego  z całego regionu. W tym roku  reprezentowali oni szkoły ponadgimnazjalne z Krosna, Sanoka, Jasła, Leska, Brzozowa, Rymanowa i Jedlicza. Zwycięzca tego konkursu otrzymuje voucher na egzamin CAE (Cambridge Advanced English), a  zdobywcy  miejsc od 2 do 5 otrzymują vouchery uprawniające do zdawania międzynarodowego egzaminu FCE.
Uczeń naszej szkoły Dawid Gagatko z klasy IV h okazał się najlepszym uczestnikiem konkursu spośród wszystkich szkół ponadgimnazjalnych z Sanoka!! W klasyfikacji ogólnej zdobył 5 miejsce, a tym samym voucher uprawniający do zdawania międzynarodowego egzaminu FCE.
To ogromny sukces! GRATULUJEMY! I życzymy kolejnych.
Nasz kolega również zabłysnął medialnie – poniżej wywiad z Dawidem i innymi uczestnikami.

DawidŹródło: https://www.youtube.com