Konkurs na Palmę Wielkanocną

IMG_89991 W dniu 14 kwietnia 2019 r. odbył się konkurs palm, organizowany przez Starostwo Powiatowe w Sanoku, Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku i Parafię Chrystus Króla. Nasza szkoła po raz trzynasty wzięła udział w tym konkursie.

Tegoroczną palmę przygotowała pani pedagog Ewa Szwarczyk wraz z nauczycielami oraz uczennicami klasy 2a Kamilą Wołoszyn i Wiktorią Miarecką. Za prawidłowy transport palmy do skansenu zadbali  p. Ewa Szwarczyk, p. Renata Słyszyk i p. Wojciech Jodłowski.  Nasza palma prezentowała się bardzo ładnie i otrzymała wyróżnienie w kategorii „Palma tradycyjna”.

IMG_8990 IMG_8999 IMG_9056 IMG_9034 IMG_9012 IMG_9058

Szczególne podziękowania należą się uczniom z klasy 2ż Wiktorii Syrnik i Michałowi Orawcowi, a także Milenie Mańkowskiej  z klasy 1h, którzy w Niedzielę Palmową  uczestniczyli w konkursie.