IV Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Rektora PWSZ w Sanoku

 W dniu 23 stycznia 2019 r. w hali sportowej Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ w Sanoku już po raz czwarty odbył się Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku. W turnieju wzięła udział rekordowa liczba 12 drużyn, co pokazuje na dużą rangę tego przedsięwzięcia. W turnieju nie mogło zabraknąć oczywiście siatkarzy sanockiego Ekonomika.  Drużyny podzielone były na 4 grupy. W każdej grupie znalazły się 3 drużyny. Dwie najlepsze awansowały do fazy ćwierćfinałowej, trzecia żegnała się z turniejem. Nasza drużyna złożona z dziewcząt i chłopców zakończyła swoją rywalizację w fazie grupowej. Organizatorami turnieju byli: Biuro Karier, Promocji i Współpracy PWSZ oraz Klub Uczelniany AZS PWSZ Sanok. Serdecznie dziękujemy naszej młodzieży oraz ich opiekunce Annie Dalskiej – Kindlarskiej za udział w zawodach, reprezentowanie szkoły oraz duże zaangażowanie. Źródło obrazka: https://pwsz-sanok.edu.pl

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.