Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego

Znalezione obrazy dla zapytania tenis stołowy Wszystkich miłośników tenisa zapraszamy do udziału w Noworocznym Turnieju Tenisa Stołowego. Zawody w tenisie stołowym to kolejna impreza sportowa zaplanowana przez nauczycieli wf-u, zgodnie z harmonogramem szkolnych zawodów sportowych. Termin turnieju zostanie podany w odrębnym komunikacie. Zapisy przyjmują oraz szczegółowych informacji udzielają nauczyciele w-fu. Serdecznie zapraszamy.

„Odkryj świat z Poznaj Światem”

indeks20190206_114937

Dziesięcioro uczniów z klas 2a, 3a, 3h i 3l wzięło udział w zawodach szkolnych XVI Konkursu Geograficznego „Odkryj świat z Poznaj Światem”. W finale konkursu w Krośnie wezmą udział: Amelia Kowalczyk z kl. 3l, Jakub Hryców z kl. 3a, Aleksander Redman z kl. 3hPaweł Lubecki z kl. 2l. Gratuluję!