Uroczyste odśpiewanie Hymnu Polski

DSCN2307         IMG_0115        DSCN2305

09. 11. 2018 r. o godzinie 11.11, zgodnie z propozycją Pani Minister w naszej szkole miało miejsce uroczyste odśpiewanie Hymnu Państwowego. W wydarzeniu tym brali udział uczniowie wszystkich klas ubrani na biało i czerwono i ustawieni w kształcie dwóch jedenastek. Odśpiewanie Hymnu jest elementem działań szkoły związanych z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Konkursu na dekorację patriotyczną okien i sal lekcyjnych pt. „Kocham Polskę”

DSCN2281  DSCN2260  DSCN2250  DSCN2157

W ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w Zespole Szkół Nr 1 w Sanoku został zorganizowany konkurs na dekorację patriotyczną okien i sal lekcyjnych pt. „Kocham Polskę”. Celem konkursu było pielęgnowanie tradycji obchodów najważniejszych polskich świąt oraz kształtowanie świadomości i postaw patriotycznych poprzez formy przekazu artystycznego. Czytaj dalej