Wycieczka do Wetliny

  IMG_7699     W dniu 18.10.2018 uczniowie klas 4l, 2l i 1l wzięli udział w wycieczce do Wetliny, gdzie w ramach projektu „Podnoszenie świadomości odpowiedzialności karnej i zapobieganie przestępczości wśród młodzieży Powiatu Sanockiego i powiatów ościennych”, opracowanym przez Zespól Szkół nr 5 w Sanoku, mieli możliwość spotkania się z funkcjonariuszami Służby Granicznej. Młodzież wzięła udział w prelekcji na temat specyfiki funkcjonowania straży granicznej i zwalczania przestępstw w obszarze przygranicznym. Największą atrakcja było spotkanie z funkcjonariuszem, który jest przewodnikiem i opiekunem owczarka belgijskiego o imieniu Awo, który pełni czynną służbę w  Straży Granicznej. Opiekę nad młodzieżą sprawowały p. D. Biernikiewicz, p. Jadwiga Czeluśniak i p. Renata Słyszyk.

IMG_7635        IMG_7665    IMG_7663

 IMG_7658    IMG_7638   

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.