Konkurs Palm

W dniu 22 marca 2018 r. uczennice klasy 1a Klaudia Gruszczyńska, Agnieszka Magdziarczyk, Kamila Wołoszyn, klasy 2a Gabriela Nowacka, Angelika Pypeć i klasy 2l Gabriela Dobosz oraz Natalia Kurosz wykonały pod opieką prof. Ewy Szwarczyk – pedagoga szkolnego po raz dwunasty w historii naszej szkoły palmę wielkanocną, która wzięła udział w konkursie palm w Niedzielę Palmową w dniu 25 marca 2018 r., organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Sanoku, Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku i Parafię Chrystus Króla. Nasza palma prezentowała się bardzo ładnie i była najwyższą prezentowaną palmą. Jury przyznało nam II miejsce w kategorii „Palma tradycyjna”.

IMG_4459  IMG_4451  IMG_4434  IMG_4444  IMG_4461

IMG_4447  IMG_4464  IMG_4474  IMG_4479  IMG_4480

Dziękujemy również uczniom z klasy 2l Pawłowi Hałasikowi i Jackowi Szklarzowi oraz  klasy 2ż Patrykowi Jaworskiemu, którzy właściwie zabezpieczyli transport palmy do Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku. Szczególne podziękowania należą się też uczniom z klasy 1a Agnieszce Magdziarczyk Maciejowi Kawie oraz z klasy 1ż Michałowi Orawcowi, którzy w Niedzielę Palmową  uczestniczyli w konkursie.