Znamy już zwycięzców Indywidualnych Mistrzostw Szkoły w Badmintonie

W dniu 11 kwietnia 2017 r. w sali gimnastycznej ZS nr 1 rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”. Po całodniowych zmaganiach klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: w kategorii dziewcząt po tytuł indywidualnej mistrzyni sięgnęła Daria Zimoń (2h), drugie miejsce zdobyła Ilona Janik (3ż) na trzecim miejscu uplasowała się Ewa Sobolak (3ż). W kategorii chłopców indywidualnym mistrzem szkoły został Szymon Jaworski (3ż), drugie miejsce zdobył Radek Baraniewicz (3l), trzecie Kamil Łącki (1a). Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w imprezie. Zawody przygotowali nauczyciele wf-u.

DSC03081    DSC03089    DSC03094    DSC03110

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.