Sukces hotelarzy. Mamy finalistkę Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

IMG_0532W dniach 03-06 kwietnia 2017r. w Kołobrzegu odbył się Etap Centralny IX Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej, w której tytuł finalisty zdobyła uczennica naszej szkoły Aneta Pelczar z kl. 3h technikum hotelarskiego. W zmaganiach olimpijskich w etapie okręgowym udział wzięło 366 uczniów z 183 szkół kształcących w zawodzie technik hotelarstwa. Aneta przeszła zwycięsko przez eliminacje szkolne i etap okręgowy, w którym uzyskała najlepszy wynik. W ten sposób jako reprezentantka Podkarpacia dostała się do etapu centralnego. W finale znalazła się w gronie 39 najlepszych uczniów z całej Polski – Mistrzów Wiedzy Hotelarskiej. Za to osiągnięcie Aneta zostanie zwolniona z części teoretycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, uzyskując wynik 100 %. Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej odbyła się pod patronatem honorowym  Ministra  Edukacji Narodowej i Ministra Sportu i Turystyki oraz patronatem branżowym Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego i Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. Aneta jest już trzecią finalistką naszej szkoły, która brała udział w zawodach centralnych OWH. Do udziału w finałach uczennicę  przygotowały nauczycielki przedmiotów: hotelarskich – Ewa Starego, gastronomicznych – Monika Drwal i języka angielskiego – Joanna Matuszek.

Serdecznie gratulujemy naszej finalistce i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun: Ewa Starego

DSC08658 DSC08659 DSC08665 DSC08719 IMG_0525 IMG_0562 IMG_0566

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.