IX Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

W dniu 8 listopada odbyły się eliminacje szkolne IX Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej, której hasłem przewodnim w tym roku szkolnym jest: „Urządzenia techniczne w obiektach hotelarskich”. Do udziału w olimpiadzie zgłosiło się 179 szkół hotelarskich z całej Polski.
W naszej szkole rywalizację i zmagania z wiedzą podjęło 32 uczniów z klas 2h, 3h i 4h Technikum Hotelarskiego.

Zadaniem uczestników było rozwiązanie w ciągu 60 min testu składającego się z 60 pytań jednokrotnego wyboru, których problematyka obejmowała ogólną wiedzę z zakresu hotelarstwa, turystyki, gastronomii i obsługi konsumenta ze szczególnym uwzględnieniem tematu wiodącego.

Komisja Szkolna po ocenie prac konkursowych, wyłoniła dwóch najlepszych uczniów, którzy zgodnie z regulaminem zostali zakwalifikowani do zawodów okręgowych. 10 stycznia 2017 r  naszą  szkołę na zawodach okręgowych
w Rzeszowie reprezentować będą :

Aneta Pelczar z kl. 3h i Angelika Fal z kl.3h

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w zawodach okręgowych.

DSC08437 DSC08450 DSC08462 DSC08466 DSC08468 DSC08470

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.