Sukcesy naszych logistyków – mamy wicemistrza Polski

IMG_3560 ,     Uczeń klasy 3l Maksymilian Kluska uzyskał tytuł laureata w XII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Uzyskany tytuł umożliwia mu podjęcie nauki na wspominanej uczelni i zwolnienie z opłat czesnego. Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu, zgodnie z wytycznymi MEN, postanowiła rozstrzygnąć olimpiadę w roku szkolnym 2019/2020 w taki sposób, że suma punktów I i II etapu dała Maksowi II miejsce w Polsce czyli wicemistrzostwo. Ucznia do olimpiady przygotowywały p. B. Liszka i p. J. Czeluśniak.

IMG_3513 IMG_3559 IMG_3561 IMG_20200613_162943 (1) IMG_20200622_182707

Uczniowie klasy 3l Dawid Jaworski i Maksymilian Kluska wzięli udział w IV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu w Gdańsku. Etap regionalny odbył się w marcu w Rzeszowie, gdzie nasi uczniowie rozwiązywali test poświęcony zagadnieniom spedycji i logistyki. Jako jedyni z okręgu rzeszowskiego zakwalifikowali się do finału, uzyskując tytuł finalisty. Uczniów do olimpiady przygotowywały p. B. Liszka i p. J. Czeluśniak
.     Uczniowie klasy 3l technik logistyk Sabina Radwańska, Dawid Jaworski i Maksymilian Kluska wzięli udział w konkursie Liga Młodych Logistyków, który był organizowany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach. Uczniowie pod opieką p. Iwony Biodrowicz rozwiązywali test poświęcony zagadnieniom logistycznym. Efektem tego było zakwalifikowanie się do finału konkursu. Na dalszym etapie konkursu uczniowie wykonali pracę pt. „Smart City” fragment lub cały inteligentny system transportowy (ITS) w wybranym mieście.
GRATULUJEMY SUKCESÓW UCZNIOM I ICH NAUCZYCIELOM I ŻYCZYMY POWODZENIA W KOLEJNYM ROKU SZKOLNYM!

Udanych wakacji

Szanowni Państwo Nauczyciele, Uczniowie, Rodzice,

kończy się rok szkolny 2019/2020 inny niż wszystkie dotychczasowe. Rok pełen wyzwań, nowych doświadczeń.

Bardzo dziękuję Nauczycielom, Uczniom, Rodzicom za współpracę, szczególnie w II semestrze. Uczniom gratuluję wyników.

Życzę udanych, bezpiecznych wakacji, zdrowia i słońca na czas wypoczynku.

Maria Pospolitak